x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Виготовлення ексклюзивних ювелірних виробів

Від ескізу - до шедевру!

У Вас є ідея ексклюзивного ювелірного виробу, будь то каблучка, браслет, сережки або взагалі що завгодно? Ювеліри майстерні "ZADOROZHNIY JEWELLERY" втілять всі Ваші ювелірні фантазії в благородному металі! Все що нам потрібно - це картинка або фото того виробу, що необхідно виготовити і час.
Ексклюзивний виріб створюється в єдиному екземплярі індивідуально для Вас. Ювелірна точність, ручна робота, найкращі ювелірні вставки і метал - все це буде задіяно для виготовлення справжнього шедевра ювелірного мистецтва.
Для виготовлення ексклюзивних прикрас ми не використовуємо штамповані моделі. Вартість роботи - договірна, залежить від складності виконання. Термін виготовлення - від 2 тижнів.
Запевняємо, звернувшись до нас, Ви отримаєте унікальне втілення Вашої ідеї, мрії - ювелірний виріб, якого більше не буде ні у кого.
Для розрахунку вартості виготовлення, надсилайте нам фото виробу на
Viber +38 (096) 439-13-56 або на E-mail: online@zj.com.ua.
Будемо раді бачити Вас також в нашій ювелірній майстерні за адресою: м Київ, вул. Михайла Коцюбинського 4 б, адже немає нічого кращого спілкування і обговорення всіх деталей замовлення при особистій зустрічі.